Агроволокно
ул. Нефтяников 15 73000
(095) 470-99-55
Затіняюча сітка

Затіняюча сітка

Затіняюча сітка
9 Апреля 2020

Затіняюча сітка -  укриття від сонця нового покоління!

Затіняюча сітка

Основні переваги використання затіняючої сітки:


Затіняюча сітка

СВІТЛОСТАБІЛІЗАЦІЯ

До складу затіняючої сітки входять світлостабілізуючі добавки, які зменшують згубний вплив УФ променів, продовжуючи термін служби.Затіняюча сітка

ДОВГОВІЧНІСТЬ

 Затіняюча сітка має велику міцність, тому порвати її нелегко. Завдяки своїй структурі сітки не надуває і не зриває вітер. Краї сітки ущільнені по всій довжині для надійного кріплення.Затіняюча сітка

ШИРОКЕ ЗАСТОСУВАННЯ 

Залежно від ступеня затінення, затіняюча сітка застосовується для альтанки, теплиць, парників, городу,навісу, заборівЗатіняюча сітка

ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ 

Затіняюча Сітка дуже легка, тому з її натягом може впоратися одна людина. За допомогою звичайного шнура ви зможете швидко зафіксувати сітку і створити тінь в потрібному місці за лічені хвилини.


Де використовується затіняюча сітка?

Для захисту рослин від ультрафіолету

Затіняюча сітка

Сітка для затінення ефективно застосовується для захисту рослин від згубного впливу палючого сонця. Вона пропускає воду і захищає урожай від вітру і граду.
       
Рівномірний розподіл сонячного світла сприяє посиленому росту верхньої частини рослини, підвищує врожайність, прискорює процеси цвітіння і дозрівання, збільшує розмір плодів.

Для створення навісу, альтанки та ін.

Затіняюча сітка

Затіняючою сіткою дуже зручно вкривати альтанки, будівельні ліси і фасади будівель, створювати навіси в зоні відпочинку, над авто, басейном.

Завдяки своєму незначному вазі, ви зможете взяти затіняючу сітку з собою на відпочинок, рибалку, море, пікнік, в похід і т.п.

Затіняюча сітка дозволить сховатися вам від палючого сонця, комах, дрібного дощу, не створюючи при цьому парникового ефекту.

Для огорож і парканів

Затіняюча сітка

За допомогою затіняючої сітки ви з легкістю зможете створити огорожу або паркан, захистивши себе від сторонніх поглядів і настирливих сусідів.

Кріплення затіняючої сітки можна здійснити за допомогою шнура, хомутів або в дуеті з сіткою рабицей підручними засобами.

Завдяки своїй структурі затіняючої сітка не надуває і не буде зривати вітер.
Последние статьи
Букет с огорода к Новому году
Букет с огорода к Новому году

По мере похолодания посевы утепляют агроволокном, при необходимости волокно используют в несколько слоёв. Не сомневайтесь, под укрытиями из агро температура не будет ниже, чем под укрытиями из плёнки, а вот «чувствовать» себя петрушка под волокном будет гораздо лучше. Под этим укрывным материалом зелень не желтеет, не преет, не запаривается и прекрасно переносит период зимних холодов

20 Ноября 2021
Подробнее
Сладка ягода весной
Сладка ягода весной

Агроволокно – лёгкий, прочный нетканый материала, использование которого гарантирует высокие и ранние урожаи.
Простое в обращении, значительно облегчает уход за культурой, попутно снижая себестоимость ягодной продукции.

18 Ноября 2021
Подробнее
вверх

Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!