Агроволокно
ул. Нефтяников 15 73000
(095) 470-99-55
Затіняюча сітка

Затіняюча сітка

Затіняюча сітка
9 Апреля 2020

Затіняюча сітка -  укриття від сонця нового покоління!

Затіняюча сітка

Основні переваги використання затіняючої сітки:


Затіняюча сітка

СВІТЛОСТАБІЛІЗАЦІЯ

До складу затіняючої сітки входять світлостабілізуючі добавки, які зменшують згубний вплив УФ променів, продовжуючи термін служби.Затіняюча сітка

ДОВГОВІЧНІСТЬ

 Затіняюча сітка має велику міцність, тому порвати її нелегко. Завдяки своїй структурі сітки не надуває і не зриває вітер. Краї сітки ущільнені по всій довжині для надійного кріплення.Затіняюча сітка

ШИРОКЕ ЗАСТОСУВАННЯ 

Залежно від ступеня затінення, затіняюча сітка застосовується для альтанки, теплиць, парників, городу,навісу, заборівЗатіняюча сітка

ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ 

Затіняюча Сітка дуже легка, тому з її натягом може впоратися одна людина. За допомогою звичайного шнура ви зможете швидко зафіксувати сітку і створити тінь в потрібному місці за лічені хвилини.


Де використовується затіняюча сітка?

Для захисту рослин від ультрафіолету

Затіняюча сітка

Сітка для затінення ефективно застосовується для захисту рослин від згубного впливу палючого сонця. Вона пропускає воду і захищає урожай від вітру і граду.
       
Рівномірний розподіл сонячного світла сприяє посиленому росту верхньої частини рослини, підвищує врожайність, прискорює процеси цвітіння і дозрівання, збільшує розмір плодів.

Для створення навісу, альтанки та ін.

Затіняюча сітка

Затіняючою сіткою дуже зручно вкривати альтанки, будівельні ліси і фасади будівель, створювати навіси в зоні відпочинку, над авто, басейном.

Завдяки своєму незначному вазі, ви зможете взяти затіняючу сітку з собою на відпочинок, рибалку, море, пікнік, в похід і т.п.

Затіняюча сітка дозволить сховатися вам від палючого сонця, комах, дрібного дощу, не створюючи при цьому парникового ефекту.

Для огорож і парканів

Затіняюча сітка

За допомогою затіняючої сітки ви з легкістю зможете створити огорожу або паркан, захистивши себе від сторонніх поглядів і настирливих сусідів.

Кріплення затіняючої сітки можна здійснити за допомогою шнура, хомутів або в дуеті з сіткою рабицей підручними засобами.

Завдяки своїй структурі затіняючої сітка не надуває і не буде зривати вітер.
Последние статьи
Технология применения «Premium-AGRO» в производстве клубники
Технология применения «Premium-AGRO» в производстве клубники

     КЛУБНИКА-ЗЕМЛЯНИКА – ягода полезная, вкусная и, безусловно, коммерческая. Рентабельность земляничных плантаций очевидна как для небольших приусадебных огородов, так и для обширных фермерских хозяйств. Конечно выращивание земляничных культур дело, требующее большой отдачи и прежде всего умения своевременно применять новые интенсивные технологии, подбирать конкурентоспособные сорта. Агротехнический прорыв в производстве несезонной ягоды сделало АГРОВОЛОКНО, с появлением которого появилась очевидная возможность при минимальных денежных вложениях вырастить великолепный ранний урожай.

2 Февраля 2021
Подробнее
Для чего нужна затеняющая сетка
Для чего нужна затеняющая сетка

Для защиты молодых растений от губительного влияния солнечных лучей чего только не придумал человек. Но самым большим достижением в данной сфере стало появление специального полотна – сетка затеняющая. В каталоге интернет-магазина Premium-Agro можно найти ее по низкой цене.

14 Июля 2020
Подробнее
вверх

Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!